SIA PILNA SERVISA LĪZINGS 

ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pilna servisa auto nomas un autoparku vadības nozarē Latvijā. Mūsu klienti ir valsts un pašvaldības uzņēmumi, iestādes, ārvalstu uzņēmumu filiāles, un citas juridiskas personas. 

Nolūkā, piedāvājot klientiem pilna servisa pakalpojumu ciklu un spēt nodrošināt visaugstāko pakalpojumu kvalitāti Latvijas reģionos, uzņēmums ir atvēris divas struktūrvienības - Pilna Servisa Autocentrus - Rīgā un Valmierā. 

Starptautiskā standarta LVS EN ISO 9001:2015 sertifikāts apliecina, ka mūsu uzņēmuma darbības attīstības pamatā ir visaugstākais kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana, kas atbilstoši klientu prasībām, ir vērsta uz klientu vajadzību izzināšanu un apmierināšanu, patstāvīgu darba plānošanu, analīzi un pilnveidošanu.

KO NOZIMĒ PILNA SERVISA NOMA UN AUTOPARKU VADĪBA?

Pilna servisa auto noma ir pakalpojums, kura ietvaros, par fiksētu ikmēneša maksājumu iegūstat automašīnu lietošanā uz noteiktu nomas periodu un nobraukumu. 

Pakalpojums nodrošina efektīvu resursu izlietojumu, optimizētas izmaksas un servisu, no automašīnas iegādes brīža līdz tās ekspluatācijas beigām. 

Pilna servisa nomā varat iegūt gan vieglās automašīnas, gan komerctransportu. 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES PILNA SERVISA LĪZINGU? 

Apkalpošana no A-Z

Kļūstot par PILNA SERVISA LĪZINGS klientu, Jūs iegūstat izcilu un personisku apkalpošanu, kas saistīta ar Jūsu autoparka, liela, vai maza, uzturēšanu, kā arī ikdienas, ar autotransportu saistīto, jautājumu risināšanu, piemēram, spuldzīšu nomaiņu, vai auto mazgāšanu. 

Ātrums un kvalitāte

Uzņēmuma struktūrvienību izvietojums stratēģiski nozīmīgākajos Latvijas reģionos, kā arī izveidotais sadarbības partneru servisu tīkls un 24 stundu diennakts palīdzība, nodrošinās Jūsu autoparka nevainojamu, kvalitatīvu un ātru apkalpošanu jebkurā vietā Latvijā. 

Personīga attieksme

Visas rūpes par klienta autoparku uzņemas PILNA SERVISA LĪZINGS, Jums atliek vien iegaumēt tikai vien mūsu uzņēmuma autoparka vadības speciālista tālruņa numuru, kam zvanīt, vai, ar ko konsultēties jebkuros, ar autoparka pārvaldību saistītos jautājumos, kā piemēram, spuldzītes nomaiņa, vai apdrošināšanas pieteikuma sagatavošana, vai resursu optimizācija. 


LOGO LEĢENDA

Reiz kāds gudrs vīrs gribēja sniegt saviem skolniekiem mācību par dzīves pamatvērtībām. 

Viņš sasauca mācekļus un nolika viņiem priekšā tukšu trauku.

''Vai trauks ir tukšs?'' vaicāja skolotājs. 

''Jā, tas ir tukšs'' atbildēja mācekļi. 

Tas skolotājs paņēma vairākus lielus akmeņus un piekrāmēja trauku pilnu. 

''Vai tagad tas ir pilns?'' viņš vaicāja mācekļiem. 

''Jā, tagad tas ir pilns.''

''Tiešām?''teica skolotājs un paņēma dažas saujas mazu akmentiņu, ko sabēra šķirbās starp akmeņiem. 

''Bet vai tagad trauks ir pilns?''

''Jā, tagad tas patiešām ir pilns,'' atbildēja mācekļi. 

'Ķaut nu tā būtu,'' sacīja skolotājs un paņēma smiltis, ar ko piebēra trauku pilnu līdz malām.

''Vai trauks ir pilns?''

Mācekļus sāka pārņemt šaubas, tomēr viņi atbildēja: ''Trauks ir pilns.''

Skolotājs neko neteica, bet atnesa spaini ūdens un ielēja traukā. 

Ūdens iesūcās smiltīs un piepildīja trauku līdz malā. 

Tiekšanās uz pilnību pilnā servisā ir nebeidzama!Piesaki savu uzņēmumu!